najděte si nás

 

Sužující stavy a problémy, které nám vstupují do našeho života, mohou pocházet z hluboké minulosti našeho prenatálního života, dětství, dospívání nebo minulého života. Dávno zapomenuté situace a příběhy mohou být klíčem ke klidu a uzdravení bolestných ran, omezujících naší přítomnost a aktuální život.

Každá i nepatrná událost mohla být zraňující a je provázaná s určitou vlastností člověka, projevuje se jako strachy, nesebevědomí, destruktivními vzorci chování ve vztazích, postoji k hojnosti (penězům, majetku) a řadě dalším vlastnostem a situacím, které postupně mohou vystoupit na povrch jako zraňující brzdy života.

Vše, co člověk prožil, je zaznamenáno a uspořádáno chronologicky na časové stopě života. Společnou analýzou pomocí rozhovoru mezi terapeutem a klientem, postupným provedením klienta po této časové stopě, opětovným prožitím dávných situací uzdraví nejen situace z dob minulých, ale jejich uzdravením a nápravou dojde k vyléčení současných obtíží v přítomném životě.

Je to velice účinná metoda, pomocí které se můžeme zbavit současných potíží tak, že dojde k nalezení jejich původní příčiny.
U regresní terapie se nejedná o žádný hypnotický stav, manipulaci ani sugesci, klient zůstává při vědomí, pouze se z jeho podvědomí uvolní dávný příběh.

Regresní terapie léčí tělo i duši.

Může vyléčit a odstranit:

  • strachy, úzkosti, fobie, nespokojenost a neúspěchy,
  • taktéž nadváhu a přejídání, bolesti zad, kloubů, páteře,
  • poúrazové a pooperační bolesti,
  • ovšem také vztahové problémy, pracovní záležitosti,
  • upravuje životní rovnováhu a rodinné vztahy

 U každého klienta se postupně ukáže potřeba a možnosti rozsahu léčení. Jedna vyléčená situace rozmotává další situaci, celý proces je jako postupné loupání cibule. Působení regresní terapie je velmi rozsáhlé, uzdravuje, očišťuje a projasňuje pocity i myšlenky.

Jedná se o jednu z nejšetrnějších a nejúčinnějších terapií, která dokáže léčit hluboká a dávná zranění, a to ve velmi krátkém časovém úseku. Výsledky se dostavují již v několika dnech až týdnech.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003