najděte si nás

 

Snad každý člověk se snaží a touží být šťastný a spokojený. Naše snaha obstát v každodenní životní  cestě a zvládnutí všech situací přináší napětí a stres, který se projevuje i prostřednictvím energií ovlivňující naše energetická centra (čakry). Ty jsou nezbytná pro rovnovážné a přirozené proudění životní energie celým tělem, pokud je rovnoměrně průchozí a vyzásobená každá část těla, cítíme se skvěle, radostně, vše nám jde jakoby samo. Daří se nám ve všech oblastech života.

Dlouhodobé a nadměrné zatížení vytváří prostor, aby lidské tělo zasáhla negativní energie, která může zanést naše energetická centra (čakry) a určitá část energetického systému našeho těla začne být neprůchozí. Životní energie neprochází přirozeně a proudí pouze určitou částí energetických drah těla. Postupně, při dlouhodobé zátěži starostmi a životem ve stresu může postupně dojít k fatálnímu zanesení všech energetických center.   

První příznaky mohou být nevinné, cítíme únavu, nespokojenost zdánlivě nesouvisející s naším tělem. Dlouhodobě se tyto stavy promění v životní tíži, nespavost, silný  stres, deprese, stavy úzkosti, poruchy imunitního systému, bolesti zad, kloubů, příčného i podélného svalstva až po nejrůznější nemoci.

Cestou jak se udržet v radostné životní formě je měnit své myšlení na pozitivní vnímání všech situací. Je to na každém z nás, jakou cestou se vydá. V dnešní uspěchané a hektické době je proto velkým pomocníkem energetizace a harmonizace celého těla a energetických center.

Při této terapii dochází k pročištění čaker a všech energetických drah v lidském těle. Energie působí nejen na fyzické tělo, obdobně léčí i naší mysl, podvědomí a mentální tělo. Výhodou této terapie je její šetrnost, vysoká účinnost a hlavně, nevyžaduje výraznou aktivitu nebo námahu pro  samotného  klienta.  Důležité  je,  aby  se  klient  rozhodl  pro  takovou  léčbu a regeneraci a absolvoval terapii s důvěrou.

Celá terapie probíhá obdobně jako například masáž, klient se uloží na lehátko, ovšem zůstává oblečený, protože harmonizace je  prakticky bezdotyková. K samotné harmonizaci a čištění se používá životní energie a energetické systémy Reiki, Shambhala, Reconnection, Ra Sheeba a další osobité systémy a práce s energií a vjemy. Každá terapie a léčení je absolutně individuální, tak jako je každý člověk naprostý originál a má své osobité potřeby, schopnosti a svou originální cestu životem.

Jak  vypadá  samotná  terapie?  Klient  v  tichosti  relaxuje,  po  dobu  30 až 60 minut na něj terapeut působí a nechá proudit životní energie. Postupně prochází jednotlivá energetická centra (čakry) a odstraňuje jednotlivé bloky a uvolňuje životní energii v těle klienta, zároveň dochází k čištění a obnově průchodnosti energetických drah. Pro každého člověka je taková terapie velmi uvolňující, dostavují se až stavy blaženosti a extáze. Relaxace je velmi účinná a často dochází k tomu, že se klient v jejím průběhu uvolní natolik až usne. Po dokončení se klient cítí velmi uvolněně a svěže, úleva a pocity očisty se dostavují okamžitě a mohou se prohlubovat i několik hodin po absolvování terapie. 

Podle potřeb klienta i na základě jeho obtíží – pouhá únava, odstraňování stresu, strachů, depresí nebo přímo léčení fyzických obtíží a nemocí, podle vývoje se stanoví počet jednotlivých konzultací a terapií. Opět platí, že každá terapie je absolutně odlišná. Každý klient dostane přesně to, co potřebuje pro své léčení a vývoj.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003