najděte si nás

Kdo může stoprocentně říci, že pochopil a ví, co to je a jak může vypadat životní karma? Znáte někoho takového? Názorů je řada. Domnívám se, že jediná cesta jak na to přijít, je pochopení dle podobenství vlastního života.

 

Karma našich životů, vztahů, úspěchů, sexu a peněz ...

I já tedy mohu pouze vnést své poznatky a skrze jejich sdílení s vámi udat směr vašemu objevování. Mám výhodu nejen svého velmi pestrého života, co hlavně však, bohaté praxe při práci s klienty. Kdy po klasických terapeutických a léčebných metodách bylo nutné, hledat i další možnosti tak, abych mohl zdárně pomoci svým klientům. Samotná karma se tváří jako něco mystického, působí na nás, jako z jiného světa. Je to logické, pokud se chceme bavit o karmě, dojdeme k minulým životům. A komu by se chtělo strkat nos do něčeho, co se těžko dokazuje, když o tomto začneme někde mluvit, mají nás ostatní za blázny. Osobně myslím, že důkazů je dostatek a pokud jsem se chtěl ve svém životě, a následně v terapiích a léčení posunout dále, vedlo mě to k cílenému bádaní a postupnému pochopení všech souvislostí. Rád bych si společně položil otázky a sdílel odpovědi, nakolik právě karma ovlivňuje naše vztahy, pracovní možnosti, spokojenost v životě, hledání životního směru, hojnosti a bohatství.

Je to stále dokola, hledáme spokojenost, stálé zdraví, naplnění, k tomu adekvátní prostředky, skvělého partnera, práci, dostatek lásky a peněz.

Již jste slyšeli, že je třeba být tady a teď, prožívat přítomný okamžik - nebo je třeba se zbavit strachů a odblokovat přežité emoce - popřípadě vyrovnat se s rodinným systémem naší rodiny, projít odblokací těžkého porodu, dětství, šikany, rozchodu. Vyrovnat se, se signály nemocí a jejich příčinami. A hle, máme tu další dějství do skládanky seriálu o tom, čím to, že to co musíme zažívat, řešit v našem životě, může být. Je spousta témat a také nástrojů na vyluštění, ale věřte, že čím déle hledáte, kráčíte životem s otevřenýma očima, tím důkladněji postupujete tímto pospojovaným labyrintem cest příčin, důsledků a adekvátních nástrojů na jejich vyřešení a nastolení klidu a pohody.

Takže vám nabízím další dějství objevování, jak funguje život. Mě se poslední roky v mém životním i pracovním labyrintu stále více odkrývá část jménem „karma".

Proto tedy budu velmi rád sdílet vše, co jsem objevil na cestách těch nejlepších vztahů, skvělého zdraví, napojení na hojnost a bohatství, nalezení svého Já, životního naplnění a objevení svého určení, léčení nemoci, bloků a bolestí.

Na setkání se těší Viktor Lelek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003